IPB
У вас новые сообщения!

Добро пожаловать, гость ( Вход | Регистрация )

 
Reply to this topicStart new topic
> Мікро гайд, Що? Де? Як?
Frankusha
сообщение Апрель 21 2013, 22:47
Сообщение #1


Member
Сообщений: 22


Предупреждения: 0


Хлопці(і дівчата), я розумію що незвично читати українською мовою... але терпіть agree.gif - пізніше напишу ще одну для "братів словян".
Отже почнемо... спеціально для "новеньких", тобто для тих хто ніколи не грав в подібні ігри:
Крок 1-й.
Персонаж.paint.gif
Скрытый блок
Створення персонажа (в подальшому "перс" це особисте рішення кожного з Вас, і те за яку фракцію він буде, і те - який в нього буде зовнішній вигляд - вирішувати Вам. Але є один аспект... уміння! Ваше перше ("стартове") уміння... від нього буде залежати яким буде Ваш перс. Або він буде міцний як скала і грізний мов тур, або він буде швидкий мов блискавка і юркий мов змія, або він буде просто знищувати все як ріка яка зносить все на свому шляху... Отже, вибір за Вами.

Крок 2-й.
Нік персонажа.rtfm.gif
Скрытый блок
Це теж залежить тільки від Вас і Вашої фантазії. Але будьте обережні, нецензурні ніки і образливі підписи - не створять гарної думки про Вас і Вам буде важко подружитись з іншими Гравцями.

Крок 3-й.
Навчання.umnik.gif
Скрытый блок
Ви пройдете короткий курс навчання існування в даній грі. Намагайтесь запам'ятовувати необхідні речі, такі як: де битись, де заробляти гроші, як прокачувати персонажа... Все це - дуже важливо для зручності перебування в грі.

Крок 4-й.
Бої.paladin.gif
Тут є кілька підпунктів:
пункт 1-й: оцінюйте свої сили.
Скрытый блок
завжди тричі подумайте перш ніж нападати на когось... він може дати Вам "попідноса"!

пункт 2-й: просіть, і винагорода буде.
Скрытый блок
ніколи не будьте скромними при виконанні бойових завдань. Просіть більше(але будьте обережні з проханнями... інколи людям не подобається коли в них багато просять!).

пункт 3-й:бий слабого.
Скрытый блок
Ви вже мені вибачте, але це правда. Чим меньшого за рівнем б'єш - тим краще(для Вас звісно).
Зараз спробую пояснити... по-перше - Вам простіше виграти(це зрозуміло), по-друге - гроші то падають(і це факт, буває що досить таки багато), по-третє - вигідно(за слабших дається меньше досвіду але ті самі гроші, отже при однаковому рівні з іншими гравцями Ваш перс буде краще навчений та екіпірований).

Крок 5-й.
Прокачування персонажа.pooh.gif=> new_russian.gif=> superman.gif=> neo.gif
Скрытый блок
Особисто я рекомендую робити ставку на "ловкость" і "живучесть" оскільки вони дуже рятують уворотами і дають шанс на кріти... та й не так легко буде Вас перемогти всяким там ... .
В залежності від того, в якого майстра Ви навчаєтесь - Ви отримаєте різні типи прокачування.
Наприклад:"художник" - максимально розвине пасивні і активні вміння від яких у Ваших супротивників буде "голова бо-бо","китаєць" - дозволить Вам битись критами і ухилятись від найбільш сильних атак ворога, "кулінар" - дозволить приймати массу пошкоджень прямо "в лоб" без шкоди для здоров'я.

Крок 6-й.
Група.party.gif drinks.gif friends.gif
Скрытый блок
Тут вже як Вам пощастить... Можете Самі створити групу, а можете - вступити в лави уже існуючої і(не факт але можливо)успішної групи. В групу приймають активних, цілеспрямованих, ВІП-ів або "донатерів" з однієї і тої самої фракції. Зазвичай приймають з 6-го - 7-го рівня...


Ось і все... drag.gif пізніше напишу про деякі секрети в "Music Wars" secret.gif , а поки що - успіхів Вам і на все добре! thank_you.gif
Frankusha©
P.S.якщо незнаєте ЩО Вам тут робити - пишіть в ПМ на форумі чи пишіть в чат в грі.Сподіваюсь що Вам сподобалось... tomato.gif


--------------------
[url=http://nick-name.ru/sertificates/822289]Я зарегистрировал ник Frankusha![/url]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SeJlemANA
сообщение Апрель 22 2013, 20:25
Сообщение #2


Member
Сообщений: 162


Предупреждения: 0


Норм. только я пару слов не понял но в целом довольно таки не плохо
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GunGangsterPanda [5]
сообщение Апрель 23 2013, 10:16
Сообщение #3


Member
Сообщений: 451


Предупреждения: 0


Если я правильно понял, ты написал нубский гайд обучения... То есть я объясню проше. Сначала игрок регистрируются делает все что у тебя написано, а только потом он осваивает форум...
И да, P.S. КРОК 5 не правильный, тренера не влияют на ничего. Это проще всего сказать, что у тебя три варианта развития умений и рандом...

Сообщение было отредактировано Пандамастер: Апрель 23 2013, 10:18
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SeJlemANA
сообщение Апрель 24 2013, 14:02
Сообщение #4


Member
Сообщений: 162


Предупреждения: 0


Кстати на счет форума, если кто-то и прочитал этот гайд то наверняка он уже освоил форум smile3.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
некит крутЬ
сообщение Апрель 25 2013, 18:46
Сообщение #5


Member
Сообщений: 19


Предупреждения: 0


аткуда у нево такие смаилы?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Frankusha
сообщение Апрель 27 2013, 23:21
Сообщение #6


Member
Сообщений: 22


Предупреждения: 0


QUOTE(Пандамастер @ Апрель 23 2013, 09:16) *

Если я правильно понял, ты написал нубский гайд обучения... То есть я объясню проше. Сначала игрок регистрируются делает все что у тебя написано, а только потом он осваивает форум...
И да, P.S. КРОК 5 не правильный, тренера не влияют на ничего. Это проще всего сказать, что у тебя три варианта развития умений и рандом...

Да, ты всё правильно понял =).
Я создал "нубо-гайд". Но... создан он был для размещения на постороннних сервисах(наподобии "вконтакте" и т.д.) для привлечения игроков в "MusicWars". Те кто сидят на форуме - уже сами давно играют и в учении не нуждаются.
По-поводу 5-го пункта:
Скрытый блок

Ты какой уровень? У меня 3 друга играют в "MusicWars" и учатся у разных мастеров, так вот... 1-й - "качаъок"(получил кучу пасивок на силу и бронь), 2-й ловкач(куча пасивок и умений завязаных на ловкость и талант), а 3-й умелец(вроде бы ничего особенного, статы так себе но почти все умения "активные" и в бою очень помогают). Решай сам!


QUOTE(некит крутЬ @ Апрель 25 2013, 17:46) *

аткуда у нево такие смаилы?

Я - читер!!! pooh_lol.gif


--------------------
[url=http://nick-name.ru/sertificates/822289]Я зарегистрировал ник Frankusha![/url]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ttimm
сообщение Апрель 30 2013, 12:39
Сообщение #7


Member
Сообщений: 334


Предупреждения: 0


По 5 пункту - не правильно. Панда тоже не совсем прав.
Мастера на умения не влияют. Влияют только на статы получаемые при уровне. Вот и все.
А то что ты писал - рандом. Не более. yes.gif

Сообщение было отредактировано b1_13746: Апрель 30 2013, 12:39
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Frankusha
сообщение Апрель 30 2013, 20:41
Сообщение #8


Member
Сообщений: 22


Предупреждения: 0


QUOTE(b1_13746 @ Апрель 30 2013, 11:39) *

По 5 пункту - не правильно. Панда тоже не совсем прав.
Мастера на умения не влияют. Влияют только на статы получаемые при уровне... yes.gif

Ну так я и не спорю... просто говорю что у ребят есть "основная характеристика" которая раза в два больше чем остальные.


--------------------
[url=http://nick-name.ru/sertificates/822289]Я зарегистрировал ник Frankusha![/url]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SupeRXaker
сообщение Май 3 2013, 15:45
Сообщение #9


Member
Сообщений: 157


Предупреждения: 0


Прикольно


--------------------
FRANSHTAEN
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klopp
сообщение Май 4 2013, 16:05
Сообщение #10


Member
Сообщений: 2


Предупреждения: 0


чё тут написано?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GunGangsterPanda [5]
сообщение Май 4 2013, 19:10
Сообщение #11


Member
Сообщений: 451


Предупреждения: 0


QUOTE(b1_13746 @ Апрель 30 2013, 14:39) *

По 5 пункту - не правильно. Панда тоже не совсем прав.
Мастера на умения не влияют. Влияют только на статы получаемые при уровне. Вот и все.
А то что ты писал - рандом. Не более. yes.gif

Ну да, статы, я уже ололо сколько времени сижу на 8 лвл, и забыл что стату дают)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0 -

> Быстрый ответ

 Уведомлять об обновлениях по E-mail |  Включить смайлики |  Добавить подпись

   

 



Текстовая версия Сейчас: Август 20 2024 - 13:01